Osiedle w Narcyzach – Domena Projekt Łomianki

O INWESTYCJI

Budynki gotowe do sprzedaży, przyjęte do użytkowania

OSIEDLE W NARCYZACH – to kompleks budynków w Dziekanowie Leśnym przy ul. Czerwonego Kapturka. Osiedle tworzą trzy budynki dwulokalowe i jeden budynek wolnostojący jednorodzinny. Budynki budowane wg projektu gotowego należącego do kolekcji: projektów firmy ARCHON.

Popularna kolekcja „Domów w narcyzach” umożliwiła nam stworzenie niepowtarzalnego miejsca w Dziekanowie Leśnym. Tworzymy tam kompleks, w którym proste formy bryły budynku wyróżnią się wyjątkową funkcjonalnością użytkową wnętrz, jednocześnie gwarantując przyszłym właścicielom lokali maksimum wygody i komfortu. Uwagę zwróci na pewno elegancja i styl dzięki pięknie skomponowanym elewacjom i właściwie dobranym detalom architektonicznym, a nowoczesny wygląd wpisze się w aktualne trendy w architekturze

Budynki dwulokalowe to szczególny rodzaj domów, przeznaczonych dla dwóch rodzin, które mogą być zrealizowane na terenach przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Współczesne rodziny coraz częściej poszukują mieszkań w kameralnych inwestycjach, w których odnajdą komfort i swobodę porównywalną do budynków wolno stojących.

Zarówno budynek jednorodzinny i trzy dwurodzinne stanowią spójny kompleks o charakterystycznych elementach. Zwraca uwagę dwuspadowy dach bez okapów. Do jego pokrycia zastosowano modną blachę z łączeniem na rąbek. Ciekawym, oryginalnym detalem są ażurowe, przesuwne okiennice, które wraz ze szklanym zabezpieczeniem portfenetrów podkreślają współczesny charakter domu. Na ścianie frontowej zaprojektowano długi balkon, który osłania strefę wejściową.

W budynku dwulokalowy znajdują się dwa lokale, zaprojektowane na wspólnej ścianie. Każdy z nich posiada jednostanowiskowy garaż i analogiczny układ funkcjonalny, rozmieszczony na dwóch kondygnacjach. Otwarta strefa dzienna posiada szerokie przeszklenie tarasowe, które płynnie łączy wnętrze z ogrodem, zapewniając swobodną komunikację. Strefa letniego relaksu w atrakcyjny sposób powiększa wypoczynkową przestrzeń domu. Jadalnia sąsiaduje z jasną kuchnią, w której mamy do dyspozycji praktyczny program użytkowy, w kształcie litery „U”. Dla wygody użytkowania domu na parterze zaprojektowano również łazienkę, a z wiatrołapu dostępna jest kotłownia oraz jednostanowiskowy garaż. Poddasze w całości stanowi strefę prywatną domu i mieści cztery ustawne sypialnie oraz wygodną łazienkę z wanną i prysznicem. W projekcie przewidziano odpowiednią ilość przestrzeni, aby zamontować praktyczne szafy do przechowywania ubrań.

Dom wolnostojący to budynek o prostej, zgrabnej bryle z dwuspadowym, bezokapowym dachem. Zastosowane do wykończenia elewacji materiały oraz detale architektoniczne podkreślają nowoczesny charakter domu, zapewniając efektowny wygląd. Wejście główne osłonięte zostało płytą balkonową. W programie wewnętrznym zastosowano sprawdzone rozwiązania funkcjonalne, gwarantując mieszkańcom wysoki poziom wygody w trakcie użytkowania domu. Przestrzeń wypoczynkową strefy dziennej powiększa taras, szerokie przeszklenie wprowadza do wnętrza mnóstwo naturalnego światła. W jasnej i ustawnej kuchni w optymalny sposób rozmieszczono poszczególne funkcje, tworząc wygodne miejsce codziennej pracy. W programie parteru uwzględniono łazienkę z prysznicem, a z wiatrołapu zapewniono łatwy dostęp do garażu oraz kotłowni. Dzięki racjonalnej organizacji przestrzeni poddasza, w strefie nocnej mieszczą się cztery sypialnie oraz łazienka z narożną wanną i prysznicem. Wysoka ścianka kolankowa pozytywnie wpływa na wygodę użytkowania strefy nocnej domu, pokoje są bardziej przestronne i ustawne. Atutem prezentowanej przestrzeni domu jest odpowiednia ilość powierzchni do przechowywania, w wiatrołapie, holu oraz w sypialniach można zamontować pojemne szafy, dzięki którym łatwiej utrzymamy w domu porządek.

OSIEDLE W NARCYZACH to inwestycja w odległości 300 m od ul. Kolejowej, w pobliżu komunikacja miejska. W bryłę każdego domu jest wkomponowany garaż jednostanowiskowy Przed każdym z budynków jest wiele miejsca do parkowania jeszcze co najmniej jednego samochodu. Każdy budynek wyposażony jest we własne media włącznie z zamontowanym w dbałości o ekologię piecem gazowym.

Standard wykonania:

Inwestycja realizowana będzie do stanu deweloperskiego, przy użyciu materiałów wysokiej jakości.

 • Wykonana w technologii tradycyjnej cegła ceramiczna Porotherm 25 cm + styropian gr. 20 cm;
 • Na dachu panel blaszany na rąbek w kolorze grafitowym firmy Pruszyński;
 • Elewacja tynk silikatowo-silikonowy Ceresit;
 • Cokoły tynk żywiczny Ceresit;
 • Okna PVC 3 szybowe 6-komorowe profil VEKA;
 • Drzwi wejściowe drewniane;
 • Brama garażowa firmy Wiśniowski;
 • Nowoczesny piec gazowy Viessmann Vitodens – Ogrzewanie podłogowe na parterze, grzejniki płytowe na piętrze;
 • Pełne okablowanie elektryczne, teletechniczne, alarmowe;
 • Garaże jednostanowiskowe;
 • Kostka betonowa przed garażem i wejściem do domu;
 • Ogrodzenie osiedla.
 • Siłownik do bramy garażowej

Do każdego zakupionego lokalu przynależeć będzie działka, której powierzchnia określona zostanie w Akcie Notarialnym jako powierzchnia do wyłącznego korzystania. Jej teren zostanie zagospodarowany i ogrodzony, miejsce parkingowe przed garażem utwardzone.. Warto dodać, że do wykonania domów użyte zostaną tylko solidne i sprawdzone materiały co pozwoli w realny sposób obniżyć koszty utrzymania budynku.

Wielką zaletą jest bliskość Warszawy i dobra z nią komunikacja. W okolicy znajduje się komunikacja miejska, szkoła podstawowa, liceum, przedszkole, nowa przychodnia lekarska, hala sportowo-widowiskowa, basen, nowoczesne centra handlowe. Osiedle położone w Dziekanowie Leśnym daje wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej (banki, sklepy, punkty usługowe, punkty gastronomiczne, kościół.) W odległości niespełna 2 km znajduje się Puszcza Kampinoska. Autobusy sieci miejskiej gwarantują dobra komunikację do linii metra Młociny skąd bezpośrednio dojedzie się do centrum Stolicy.

Informacje o Inwestycji , dane techniczne , możliwości rezerwacji i ceny w Biurze Dewelopera pod adresem: Łomianki ul. Warszawka 26 tel:  692 528 894

Prezentowane na stronie www.domenaprojekt.com.pl informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego

PLAN OSIEDLA

Zakup z możliwością wykończenia i projektem wnętrz

Nr. Budynek

ETAP 1

Typ Pow.mieszkalna budynku m² Pow.netto budynku m² Pow.schodów zewnętrznych m² Pow.tarasów zewnętrznych m² Pow. działki m² Cena brutto Status
1 Budynek Nr 1 Dom jednorodzinny 112.21 134.48 6.74 5.8 383 Sprzedany
2 Budynek Nr 2 Lokal nr 1 103.52 124.9 2.85 2.9 278 Sprzedany
Lokal nr 2 103.52 124.9 2.85 2.9 277   Sprzedany
3 Budynek Nr 3 Lokal nr 1 103.52 124.9 2.85 2.9 275 Sprzedany
Lokal nr 2 103.52 124.9 2.85 2.9 276 Sprzedany
4 Budynek Nr 4 Lokal nr 1 103.52 124.9 2.85 2.9 274 Zapytaj o cenę –

+48 692 528 894

Dostępny
Lokal nr 2 103.52 124.9 2.85 2.9 254 Zarezerwowany

PLANY DOMÓW

CICHE OSIEDLE - ZAKUP Z MOŻLIWOŚCIĄ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ

BUDYNEK NR 1

Pow. całkowita budynku – 112,21 m2 | Pobierz Katalog

Budynek mieszkalny jednorodzinny -WOLNOSTOJĄCY, niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem, z garażem jednostanowiskowym wbudowanym w bryłę budynku.

Układ funkcjonalny w pełni podporządkowany jest funkcji mieszkaniowej budynku dla 4-osobowej rodziny.

Budynek o konstrukcji tradycyjnej murowanej, przekryty dachem dwuspadowym Budynek zaprojektowany w technologii tradycyjnej, ze ścianami z pustaków ceramicznych typu Porotherm i stropem nad parterem żelbetowym w układzie mieszanym, nad piętrem strop lekki podwieszony do konstrukcji dachowej.

 • parter: garaż jednostanowiskowy, wiatrołap, hol, kotłownia, łazienka, kuchnia z jadalnią i pokojem dziennym, taras
 • piętro: 4 pokoje, łazienka, hall,

CHARAKTERYSTYCZNE PARAMETRY

Dane techniczne budynku Nr 1 – BUDYNEK WOLNOSTOJACY

Pu powierzchnia użytkowa ( bez garażu i pom. gospodarczego -kotłowni ) 112,21m²
Pz powierzchnia zabudowy 94,52m2
Pnz powierzchnia netto zamkniętych części budynku 137,69m2
Pc powierzchnia całkowita (w obrysie zewnętrznym murów) 183,62m²
Kb kubatura budynku 673,18m³
Ilość kondygnacji podziemnych/nadziemnych 0/2
Wysokość w kalenicy dachu (od poziomu terenu) 9,00m
Grupa wysokościowa niski [N]
Szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego jednorodzinnego 8,58m
Długość budynku 11,60m
Ilość miejsc postojowych w garażu dla samochodów osobowych 1

BUDYNEK NR 2 | 3 | 4

Pow. całkowita budynku – 103,52 m2 | Pobierz Katalog

Budynek mieszkalny jednorodzinny -WOLNOSTOJĄCY DWULOKALOWY niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem, z garażem jednostanowiskowym wbudowanym w bryłę budynku.

Układ funkcjonalny w pełni podporządkowany jest funkcji mieszkaniowej budynku dla 4-osobowej rodziny.

Budynek o konstrukcji tradycyjnej murowanej, przekryty dachem dwuspadowym Budynek zaprojektowany w technologii tradycyjnej, ze ścianami z pustaków ceramicznych typu Porotherm i stropem nad parterem żelbetowym w układzie mieszanym, nad piętrem strop lekki podwieszony do konstrukcji dachowej.

 • parter: garaż jednostanowiskowy, wiatrołap, hol, kotłownia, łazienka, kuchnia z jadalnią i pokojem dziennym, taras
 • piętro: 4 pokoje, łazienka, hall,

CHARAKTERYSTYCZNE PARAMETRY

Dane techniczne LOKALU NR 1

Pu powierzchnia użytkowa ( bez garażu i pom. gospodarczego- kotłowni) 103,52m²
Pz powierzchnia zabudowy 85,09m2
Pnz powierzchnia netto zamkniętych części budynku 128,04m2
Pc powierzchnia całkowita (w obrysie zewnętrznym murów) 165,32m²
Kb kubatura budynku 613,60m³
Ilość kondygnacji podziemnych/nadziemnych 0/2
Wysokość w kalenicy dachu (od poziomu terenu) 9,00m
Grupa wysokościowa niski [N]
Szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego jednorodzinnego 7,74m
Długość budynku 11,60m
Ilość miejsc postojowych w garażu dla samochodów osobowych 1

 

Dane techniczne LOKALU NR 2

 

Pu powierzchnia użytkowa ( bez garażu i pom. gospodarczego- kotłowni) 103,52m²
Pz powierzchnia zabudowy 85,09m2
Pnz powierzchnia netto zamkniętych części budynku 128,04m2
Pc powierzchnia całkowita (w obrysie zewnętrznym murów) 165,32m²
Kb kubatura budynku 613,60m³
Ilość kondygnacji podziemnych/nadziemnych 0/2
Wysokość w kalenicy dachu (od poziomu terenu) 9,00m
Grupa wysokościowa niski [N]
Szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego jednorodzinnego 7,74m
Długość budynku 11,60m
Ilość miejsc postojowych w garażu dla samochodów osobowych 1

WIZUALIZACJE WNĘTRZ

ZDJĘCIA Z BUDOWY

LOKALIZACJA OSIEDLA

import aut z usa